nocr
14 مرداد 1401 - 22:54

طرح تشدید حفاظت از اراضی دولتی در سیستان و بلوچستان آغاز شد

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: یگان حفاظت اداره کل همزمان با تعطیلات عاشورا و تاسوعای حسینی به منظور پیشگیری از هرگونه تخلف و تصرف به اراضی دولتی و مقابله با آن در آماده باش کامل درآمد.

مرتضی مقدسی اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن تعطیلات پیش رو بیش‌از ۴۵ نفر از عوامل یگان حفاظت اداره کل با امکانات و تجهیزات لازم بطور مستمر و شبانه روزی به گشت زنی می‌پردازند تا به محض مشاهده با هرگونه تعرض و تجاوز به عرصه‌های دولتی برخورد قانونی انجام شود.

وی با بیان اینکه حفاظت از اراضی دولتی که یکی از وظایف اصلی این اداره کل است، تعطیلی ندارد و در طول سال بویژه در ایام تعطیلات با جدیت انجام می‌شود، افزود: با توجه به حساسیت‌های موجود و امکان سوءاستفاده افراد سودجو از فرصت تعطیلات پیش رو، هماهنگی‌های لازم با دستگاه قضایی و پلیس پیشگیری و یگان‌های انتظامی صورت گرفته است.

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: سودجویان برابر تجربیات سنوات گذشته معمولاً در ایام تعطیلات چند روز متوالی فرصت را برای دست‌درازی به زمین‌های ملی و دولتی فراهم می‌بینند لذا از عموم مردم درخواست می‌شود در صورت مشاهده موارد تصرف و تعرض به اراضی دولتی مراتب را فوراً از طریق تماس با شماره تلفن گویای ۱۶۵۶ به یگان حفاظت اطلاع دهند.

باشگاه خبرنگاران جوانسیستان و بلوچستانزاهدان

شناسه خبر: 537902