nocr
14 مرداد 1401 - 14:23

برنامه بازی های به خاطر تیم ملی تغییر می کند

سهیل مهدی گفت: برنامه بازی های لیگ برتر به خاطر کمپ تیم ملی تغییر می کند.

سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشورمان درباره آخرین وضعیت برگزاری لیگ برتر گفت: همانطور که می‌دانید ۲۹ شهریور تا پنجم مهرماه روز‌های فیفادی است. سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان هم ۹ روز قبل از این تعطیلات فوتبالی هم از ما خواستند در اختیارشان قرار دهیم یعنی از نهم تا بیست و هشتم شهریور کمپ داخلی تیم ملی است و از بیست و نهم شهریور هم لژیونر‌های تیم ملی فوتبال به ترکیب تیم اضافه خواهند شد و تمرین خواهند کرد.

سهیل مهدی افزود:هفته ششم لیگ برتر که تاریخ آغازش ۱۸ شهریور ماه بود با روز‌های کمپ داخلی تیم ملی فوتبال کشورمان مصادف میشد به همین خاطر ما باید منتظر باشیم تا سرمربی تیم ملی اسامی ملی پوشان را اعلام کند و براساس ملی پوشانی که در تیم‌های لیگ داخلی کشورمان است، ما برنامه را تغییر خواهیم داد. اگر تیمی ملی پوش داشته باشد دیدارش به قبل از کمپ داخلی تیم ملی موکول می‌شود و اگر هم تیمی ملی پوش نداشته باشد روز‌های ۲۰ و ۲۱ شهریور دیدارشان برگزار خواهد شد.

مهدی افزود:با این برنامه ریزی ما ۴ هفته‌ای که می‌توانستیم رقابت‌های لیگ را برگزار کنیم در اختیار تیم ملی فوتبال قرار دادیم. در تلاشیم تا نیم فصل اول پیش از جام جهانی تمام شود بدون اینکه به تیمی فشاری وارد شود و از طرفی یدون وقفه پس از جام جهانی دوباره نیم فصل دوم را در پیگیری خواهیم کرد.

باشگاه خبرنگاران جوانورزشیفوتبال و فوتسال

شناسه خبر: 536438