nocr
31 شهریور 1401 - 07:57

زلزله ۵ ریشتری در خوی خسارتی نداشت

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان‌غربی گفت: زلزله ۵ ریشتری شب گذشته در شهرستان خوی هیچ خسارتی بر جای نگذاشته است.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، ساعت 22:27 شب گذشته زمین لرزه‌ای 5 ریشتری با مرکزیت شهرستان خوی به وقوع پیوست و در برخی نواحی دیگر نظیر سلماس و ارومیه نیز احساس شد.

خبرگزاری تسنیمارومیهاین زلزله نسبتا شدید موجب وحشت مردم در خوی و سایر شهرستان‌ها شد و موجب شد تا برخی مردم شب را در خارج از منازل خود سپری کنند.

در همین راستا، مدیرکل مدیریت بحران استان آذربایجان‌غربی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، اظهار داشت: خوشبختانه خسارتی مربوط به این زمین لرزه گزارش نشده و تمامی دستگاه‌ها در شهرستان به منظور خدمات رسانی به مردم در حالت آماده باش قرار دارند.

امیرعباس جعفری عنوان کرد: مرکز کنترل و فرماندهی عملیات بعد از وقوع این زلزله تکمیل و تمامی تلاش‌ها برای برآورد خسارات به صورت مداوم ادامه داشته که تاکنون هیچ خسارتی گزارش نشده است.

زمین لرزه‌ 5.1 ریشتری عشق‌آباد در خراسان جنوبی را لرزاندوقوع زلزله 4 ریشتری در بندر چارک و کیش/ زمین لرزه خسارتی در پی نداشتزمین لرزه‌ 5.1 ریشتری عشق‌آباد در خراسان جنوبی را لرزاند

زمین لرزه‌ 5.1 ریشتری عشق‌آباد در خراسان جنوبی را لرزاندوقوع زلزله 4 ریشتری در بندر چارک و کیش/ زمین لرزه خسارتی در پی نداشت

وقوع زلزله 4 ریشتری در بندر چارک و کیش/ زمین لرزه خسارتی در پی نداشتلازم به ذکر است، 3 پس لرزه با شدت 2.9 ، 3.4 و 3.5 ریشتری نیز تا صبح امروز در خوی رخ داده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751163